Jdi na obsah Jdi na menu
 


Démoni 1.serie

22. 4. 2011

JEREMY
 
Jeremy vystupoval jako pro reportér pro San Francisco Chronicle. Začínál si románky s čarodějkami, aby je poté mohl zabít a vzít jim jejich schopnosti. Ačkoli se nikdy nevysvětlilo, kde Jeremy vzal všechny své schopnosti, byl velmi mocný: mohl měnit svou tvář, z prstů mu šlehal oheň, ovládal telekinezi. Byl si plně vědom toho, že až zemře Penny Halliwelová, získají sestry své schopnosti. Začal randit s Piper, aby se ujistil až to přijde. Poté co Phoebe vyřkla kouzlo, napadl sestry, ale byl velmi rychle poražen.

JAVNA
  
                         

Javna byl démon nižší kategorie, který pomocí očí kradl mládí a tím si zajistil pro sebe dočasné mládí. Z jeho obětí se stávají slabé a staré osoby, ale jakmile ho sestry porazí všem se mládí vrátí. Ve své lidské pobobě se Javna představoval jako Stefan, slavný fotograf, který rád pracuje s auty.

MARSHALL, FRITZ A CYNDA
Marshall.jpg Fritz.jpg Cynda.jpg
Ti tři jsou morfovači(?), kteří předstírali, že jsou sousedé Halliwellových, ve skutečnosti chtěli jen ukrást Knihu stínů. Snažili se využít otce sester Victora, než byli nakonec poraženi. Marshall byl vůdce, Cynda nejagresivnější a Fritz nejmladší.

 JAMA
Yama.jpg
Jama je strážce brány pekla. Jeho úkolem je,aby všechny duše, které nebudou řádně pohřbeny, byly přeneseny do pekla, i přes jejich předchozí činy.Jama je pouze duch, takže Piper ho mohla lehce zmrazit.

HEKATE
Hecate.jpg 
Hekaté je první démon vyšší úrovně, se kterým se sestry setkaly. Hekaté si musí vzít nevinného člověka z dobře situované rodiny a počít s ním potomka, který na první pohled bude vypadat jako člověk, ale uvnitř to bude démon. Její kouzlo může být porušeno jen čistou láskou. 

KALI
FrozenKali.jpg
Kali je démonka-kouzelnice nižší kategorie, pohybující se ve své vlastní dimenzi. Ovládá pyrokinetickou sílu, kterou může sdílet s ostatními, nebo ji přenést např.na smrtelníka pomocí reflexního portálu např. zrcadla. 

GAVIN
Gavin eye1.jpg
Gavin je čaroděj, který přišel z budoucnosti, aby zabil lidi, kteří v budoucnu vytvoří vakcínu proti němu. Zabíjí tzv. svým třetím okem. Je poražen, jakmile Piper s Prue oslepí toto třetí oko.

MATTHEW TATE
Matthew.jpg
Matthew byl silný čaroděj ze 17.století. Ovládal mimikru, získá moc kohokoli kdo ji něj použije a pak je proti ní imuní. Svedl Melindu, aby získal její schopnosti a poté ji nahlásil, že je čarodějka. Melinda byla nakonec odsouzena  a upálena. Ještě předtím ho zaklela do medailonku, ze kterého ho vysvobodila omylem Prue.

REX BUCKLAND&HANNAH WEBSTER
1x02-RexHannahInterview.jpg
Rex a Hannah jsou čarodějové, jejichž posláním je zničit čarodějky. Zavraždili majitele aukčního domu Buckland a jeho spolupracovnici a přisvojili si jejich osobnost. Díky Rexově schopnosti astrální projekce a telepatie donutí Prue ukrást vzácný diadém a nakonec ji i obvinili. Chtěli schopnosti Prue, ale díky Leově zásahu, sestry dostali schopnosti zpět a Rexe a Hannah zničily. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KALETOR

(adyss, 5. 4. 2012 13:37)

Mohli by jste mi dat jeho obrazek a info?